• Wpisów:143
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 18:23
  • Licznik odwiedzin:12 735 / 2072 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Yeeeeea !
 

 
Urodzony z pasją
 

 
Piękne malowanie REPSOL, zakochałam się ♥
 

 
Codziennie wypaczam ścigacze *.*
 

 
Wiedzę, że ostatnio nic się nie udzielacie ;C przecież jeszcze nie jest koniec sezonu. Codziennie widzę motocykle
 

 
Korzystajmy z jazdy dopuki nie ma zimy! Ja nawet teraz słyszę rozpedzone motocykle
 

 
No ja nie wiem
 

 
Właśnie mija rok od śmierci Maliny [*]
 

 
Jak donosi lubelska prasa, w trakcie wczorajszego Motocyklowego Pucharu Lubelszczyzny doszło do niecodziennej sytuacji. Okazało się, że ktoś w pęknięcia asfaltu powtykał gwoździe i to w sposób mający na celu przebicie opon. Impreza opóźniła się, ponieważ organizatorzy wezwali policję, która zbadać ma kto świadomie sprowadził zagrożenie dla uczestników imprezy, konieczne było także czyszczenie samego toru z gwoździ.

Kto z premedytacją rozmieścił gwoździe i kiedy? Organizatorzy pucharu podejrzewają, że gwoździe znalazły się na torze w nocy z soboty na niedzielę. Główny podejrzany? Mieszkańcy okolicznych bloków, którzy od kilku lat protestują przeciwko jakimkolwiek imprezom na torze, zapominając, że wprowadzając się do bloków tuż obok toru, będą mieli w weekendy głośno.

To już kolejny zamach na zdrowie i mienie motocyklistów w Lublinie. Już wcześniej na torze wylewano olej, rozbijano butelki, co niestety nie spotkało się z właściwą reakcją władz Lublina i organów ścigania.
 

 
  • awatar Głodne dziecko .: Świetny wpis, wpadniesz do mnie? Dopiero zaczynam i bardzo mile widziana by była twoja obecność :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›